Onlineparke.com ,  laminat parke ve diğer zemin kaplama malzemelerinin online olarak satışını yapan eticaret internet sitesidir. Onlineparke.com parke ürünlerini ve diğer zemin kaplama malzemelerini en uygun fiyatlarla aracısız olarak satışa  sunmaktadır.

Satın alacağınız ürünler için satış öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarınız ve sorularınız için danışmanlık destek hizmeti vermektedir. Satın aldığınız ürünlerde kusursuz konforuyakalamnız için, profesyonel ekipleri ve tecrübeli parke ustaları ile montaj uygulama hizmeti vermektedir.

Onlineparke laminat parke ve yer döşeme ürünlerinin  saygın ve kaliteli maralarının satış bayisi olarak çalışmaktadır.  Çeşitleriyle Türkiyenin en geniş parke ürün  yalpazesine sahip online satış mağazasıdır.

Kolay anlaşılır arayüzü ve ürün sınıflandırmaları ile, onlineparke.com  mağazamızda alışverişin keyfini kolayca yaşamanız sağlanmıştır. Mimari yapısı ve dizaynı ile size aradığınız ürünü en rahat şekilde bulmanızı sağlar. Online satışmağazamız sizleri haftalarca parke arama çabasından kurtarıp, alışverişin keyfini sürmenizi sağlamaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.