Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 6 Ürün

Müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanması için, mağazamızdan satın olmuş olduğunuz Laminat Parke montajının Kurumsal Profesyonel Ekipler ve parke ustaları tarafından yapılmasını çok önemsiyoruz. Dilerseniz mağazamızdan satın alacabileceğiniz ürünler için, satış öncesi destek ve satış sonrası montaj uygulama hizmetimiz ile danışmanlık hizmetlerimiz yanınızda olacaktır.

AGT Bella 8mm laminat parke modelleri, en uygun fiyatlarla  www.onlineparke.com internet mağazamızda satışa sunulmaktadır. AGT Bella Laminat Parke modelleri  arasından ihtiyacınız olan parkeyi, online satış mağazamızdan en uygun fiyat seçenekleriyle temin edebilirsiniz. AGT Bella 8mm Derzsiz Laminat Parke, tercih edebileceğiniz diğer seçenekleriniz arasında yer almaktadır.

AGT Laminat Parke Bella’in teknik özellikleri detaylı olarak ağağıda verilmiştir. Satın alacağınız Laminat Parkenin kullanım yeri ve şekline göre, mutlaka aşağıda belirtilen laminat parke özelliklerinden uygun olanlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Satın alacağınız ürününüzün uzun ömürlü olması ve sizi, yaşam alanınızda kısıtlamaması için AGT parke  uzmanımızdan destek alabilirsiniz.

AGT Bella 8mm Laminat Parke Teknik Özellikleri

Technical Specifications

Garanti

 

Kalınlık (mm) EN 13329

8 mm

En

193 mm

Boy

1200 mm

Yüzey Aşınma Sınıfı

AC3 – 31. Sınıf

Derz

Derz Yok

Paket Adedi

 

Paket m2’si

 

Paket Ağırlığı

 

Paletdeki Paket Sayısı

 

Palet m2’si

 

HDF Yoğunluğu EN 323

Yüksek yoğunlukta lif levha

Taber EN 438

>2000 Devir

AGT  BELLA Laminat parkeler  Avrupa standartlarında AC3  seçeneğiyle üretilir.

5 yıl garantilidir.

Derz Yok

8 mm kalınlığındadır.

L2C teknolojisi ürünüdür.

SATIN ALMA NOTU

Online mağazamızdaki  beğendiğiniz AGT Laminat Parke modellerini, üye olarak  veya üye olmadan satın alabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz takdirde  0532 785 00 76 nolu hattımızdan müşteri temsilcilerimizle de iletişime geçerek  satın almalarınızı yapabilirsiniz.

www.onlineparke.com

Tags:

AGT Bella Parke, Laminat Parke Bella, Bella Parke Modelleri, AGT Laminat Parke Fiyatları, Kastamonu Entegre AGT, AGT m2 Maliyeti, AGT Çeşitleri, AGT Parke Fiyatları, AGT Parke Firmaları, Gebze Parkeciler, Kocaeli Parke Satıcıları, Mersin Parkeci, Çanakkale Laminat Parkeci, Balıkesir Parci, Bilecik Floorban Bayi, Kırklareli Parke, AGT Akasya, AGT Anemon, AGT Bella, AGT Frezya, AGT Mimoza, AGT Vegas

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?