Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 6 Ürün

Müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanması için, mağazamızdan satın olmuş olduğunuz Laminat Parke montajının Kurumsal Profesyonel Ekipler ve parke ustaları tarafından yapılmasını çok önemsiyoruz. Dilerseniz mağazamızdan satın alacabileceğiniz ürünler için, satış öncesi destek ve satış sonrası montaj uygulama hizmetimiz ile danışmanlık hizmetlerimiz yanınızda olacaktır.

Floorpan Stone 8mm laminat parke modelleri, en uygun fiyatlarla  www.onlineparke.com internet mağazamızda satışa sunulmaktadır. Floorpank Laminat Parke Stone modelleri  arasından ihtiyacınız olan laminat parkeyi, online satış mağazamızdan en uygun fiyat seçenekleriyle temin edebilirsiniz. Floorpan Stone 8mm Derzsiz Laminat Parke, tercih edebileceğiniz diğer seçenekleriniz arasında yer almaktadır.

Floorpank Laminat Parke Stone ’nin teknik özellikleri detaylı olarak ağağıda verilmiştir. Satın alacağınız Laminat Parkenin kullanım yeri ve şekline göre, mutlaka aşağıda belirtilen laminat parke özelliklerinden uygun olanlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Satın alacağınız ürününüzün uzun ömürlü olması ve sizi, yaşam alanınızda kısıtlamaması için floorpan parke  uzmanımızdan destek alabilirsiniz.

Floorpan Stone 8mm Laminat Parke

Teknik Özellikleri

Technical Specifications

Garanti

25 yıl

Kalınlık (mm) EN 13329

8 mm

En

402 mm

Boy

1206 mm

Yüzey Aşınma Sınıfı

AC5 – 33. Sınıf

Derz

4 Tarafı Derzli

Paket Adedi

5 Adet

Paket m2’si

2.424 m2

Paket Ağırlığı

18 kg +-

Paletdeki Paket Sayısı

 

Palet m2’si

 

HDF Yoğunluğu EN 323

Yüksek yoğunlukta lif levha

Taber EN 438

>6000 Devir

FLOORPAN  Laminat parkeler  Avrupa standartlarında AC5  seçeneğiyle üretilir.

25 yıl garantilidir.

4 Tarafı derzli.

8 mm kalınlığındadır.

Hijyen+ özelliğine sahiptir.

GENEL ÖZELLİKLERİ

Laminat parke üretiminde kullanılan kağıt katmanların emprenyesi en son teknolojik donanımlı makinalarda yapılmaktadır. Emprenye işlemi esnasında aşınma, çizilme, UV ışınlarına dayanım, parlaklık, rutubet dayanımı kazandıracak kimyasallar kağıt tabakalarına yüklenirler.

Floorpank Laminat Parkenin Üstünlükleri

  • Takılıp sökülme sistemi sayesinde parke panelleri yeniden kullanılabilir.
  • Showroomlar, mağazalar, vitrinler ve fuar alanlarında kısa sürede uygulanır ve dekorasyon değişikliğine imkan verir.
  • laminat parkenin dört kenarı da emprenye edildiği için neme dayanıklıdır.
  • Hızlı ve kolay montaj özelliğiyle zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.
  • Tutkalsız montaj sistemi yüzeylerin lekesiz, temiz kalmasını sağlar.
  • Laminat parkenin mükemmel kilitlenme teknolojisi, zamanla açma yapmayan sorunsuz zemin sunar.

Laminat parke üretiminde orman bakım ve aralama çalışmalarında elde edilen ikincil kısımlar ve plantasyon şeklinde yetiştirilen ağaçlar kullanıldığı için doğal ormanlara zarar verilmez. Bu özelliğiyle laminat parke çevre dostu bir üründür. Laminat parke 4 ana katmandan oluşur.

1) Overlay tabakası laminat parkenin kullanım yerinde karşılaşacağı mekanik tesirlere karşı zırh görevi yapan şeffaf film tabakasıdır.

2) Dekoratif kağıt tabakası ise yüzeyinde değişik ağaç desenleri baskılı, laminat parke ürününe doğal ahşap hissini veren tabakadır.

3) Taşıyıcı levha, HDF ( Yüksek yoğunlukta lif levha )

4) Balans tabakası, HDF levhasının formunu dengeleyen ve aynı zamanda zeminden gelen nem ve rutubet tesirine karşı ürünü koruyan kağıt tabakasıdır.

SATIN ALMA NOTU

Online mağazamızdaki  beğendiğiniz Floorpan Laminat Parke modellerini, üye olarak  veya üye olmadan satın alabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz takdirde  0532 785 00 76 nolu hattımızdan müşteri temsilcilerimizle de iletişime geçerek  satın almalarınızı yapabilirsiniz.

www.onlineparke.com

 

Tags

Floorpan Stone, Stone Parke Modelleri, Stone Parke Çeşitleri, Floorpan Parke Fiyatları, Floorpan Parke, Floorpan Laminat Parke Fiyatları, Laminat Parke Floorpan, Kastamonu Entegre Floorpan, Floorpan Parke Bayileri, Floorpan Renkleri, Floorpan Katalog, Floorpan Modelleri, Floorpan Katalog

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?