Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 10 Ürün

Müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanması için, mağazamızdan satın olmuş olduğunuz Laminat Parke montajının Kurumsal Profesyonel Ekipler ve parke ustaları tarafından yapılmasını çok önemsiyoruz. Dilerseniz mağazamızdan satın alacabileceğiniz ürünler için, satış öncesi destek ve satış sonrası montaj uygulama hizmetimiz ile danışmanlık hizmetlerimiz yanınızda olacaktır.

Floorpan Urban 8mm laminat parke modelleri, en uygun fiyatlarla  www.onlineparke.com internet mağazamızda satışa sunulmaktadır. Floorpan Urban Laminat Parke modelleri  arasından ihtiyacınız olan parkeyi, online satış mağazamızdan en uygun fiyat seçenekleriyle temin edebilirsiniz. Floorpan Urban 8mm Derzli Laminat Parke, tercih edebileceğiniz diğer seçenekleriniz arasında yer almaktadır.

Floorpan Laminat Parke Urban ’in teknik özellikleri detaylı olarak ağağıda verilmiştir. Satın alacağınız Laminat Parkenin kullanım yeri ve şekline göre, mutlaka aşağıda belirtilen laminat parke özelliklerinden uygun olanlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Satın alacağınız ürününüzün uzun ömürlü olması ve sizi, yaşam alanınızda kısıtlamaması için floorpan parke  uzmanımızdan destek alabilirsiniz.

Floorpan Urban 8mm Laminat Parke

Teknik Özellikleri

Technical Specifications

Garanti

15 yıl

Kalınlık (mm) EN 13329

8 mm

En

197 mm

Boy

1205 mm

Yüzey Aşınma Sınıfı

AC4 – 32. Sınıf

Derz

4 Tarafı Derzli

Paket Adedi

8 Adet

Paket m2’si

1.899 m2

Paket Ağırlığı

14,00 kg +-

Paletdeki Paket Sayısı

 

Palet m2’si

 

HDF Yoğunluğu EN 323

Yüksek yoğunlukta lif levha

Taber EN 438

>4000 Devir

FLOORPAN URBAN Laminat parkeler  Avrupa standartlarında AC4  seçeneğiyle üretilir.

15 yıl garantilidir.

4 Tarafı Derzli.

8 mm kalınlığındadır.

GENEL ÖZELLİKLERİ

Laminat parke üretiminde kullanılan kağıt katmanların emprenyesi en son teknolojik donanımlı makinalarda yapılmaktadır. Emprenye işlemi esnasında aşınma, çizilme, UV ışınlarına dayanım, parlaklık, rutubet dayanımı kazandıracak kimyasallar kağıt tabakalarına yüklenirler.

Floorpan Laminat Parkenin Üstünlükleri

  • Takılıp sökülme sistemi sayesinde parke panelleri yeniden kullanılabilir.
  • Showroomlar, mağazalar, vitrinler ve fuar alanlarında kısa sürede uygulanır ve dekorasyon değişikliğine imkan verir.
  • laminat parkenin dört kenarı da emprenye edildiği için neme dayanıklıdır.
  • Hızlı ve kolay montaj özelliğiyle zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.
  • Tutkalsız montaj sistemi yüzeylerin lekesiz, temiz kalmasını sağlar.
  • Laminat parkenin mükemmel kilitlenme teknolojisi, zamanla açma yapmayan sorunsuz zemin sunar.

Laminat parke üretiminde orman bakım ve aralama çalışmalarında elde edilen ikincil kısımlar ve plantasyon şeklinde yetiştirilen ağaçlar kullanıldığı için doğal ormanlara zarar verilmez. Bu özelliğiyle laminat parke çevre dostu bir üründür. Laminat parke 4 ana katmandan oluşur.

1) Overlay tabakası laminat parkenin kullanım yerinde karşılaşacağı mekanik tesirlere karşı zırh görevi yapan şeffaf film tabakasıdır.

2) Dekoratif kağıt tabakası ise yüzeyinde değişik ağaç desenleri baskılı, laminat parke ürününe doğal ahşap hissini veren tabakadır.

3) Taşıyıcı levha, HDF ( Yüksek yoğunlukta lif levha )

4) Balans tabakası, HDF levhasının formunu dengeleyen ve aynı zamanda zeminden gelen nem ve rutubet tesirine karşı ürünü koruyan kağıt tabakasıdır.

SATIN ALMA NOTU

Online mağazamızdaki  beğendiğiniz Floorpan Laminat Parke modellerini, üye olarak  veya üye olmadan satın alabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz takdirde  0532 785 00 76 nolu hattımızdan müşteri temsilcilerimizle de iletişime geçerek  satın almalarınızı yapabilirsiniz.

www.onlineparke.com

 

Tags:

Floorpan Parke Urban, Laminat Parke Urban, Urban Parke Modelleri, Urban Parke Çeşitleri,  Floorpan Laminat Parke Fiyatları, Kastamonu Entegre Floorpan, Floorpan m2 Maliyeti, Urban Laminat Parke, Sancaktepe Parkeci, Floorpan Çeşitleri, Urban Parke Fiyatları, İstanbul Toptan Laminat Parke, Sancaktepe Parke Satışı, Sancaktepe Parkeci, Sancaktepe Parke Firmaları,  Abdurrahmangazi Mah. Parke, Akpınar Parkeciler, Çanakkale Laminat Parke, Çanakkale Merez Parke Satıcıları, Bayramiç Parkeci, Bayramiç Parke Firmaları, Biga Parke Taşı, Biga Parke, Biga Laminat Parke

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?