Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 4 Ürün

Müşteri memnuniyetinin sağlanması için, mağazamızdan satın olmuş olduğunuz Laminat Parke montajının, Kurumsal Profesyonel Ekipler  ve ustalarca yapılması çok önemlidir. Dilerseniz mağazamızdan satın alacacağınız ürünler için , satış öncesi ve satış sonrası montaj uygulama hizmetimiz ile danışmanlık hizmetlerimiz yanınızda olacaktır.

Smartclick laminat parke modelleri, en uygun fiyatlarla www.onlineparke.com  online showroom mağazamızda satışa sunulmaktadır. Smartclick laminat parke modelleri  arasından ihtiyacınız olan laminat parkeyi, online satış mağazamızdan en uygun laminat parke fiyat seçenekleriyle temin edebilirsiniz. Smartclick 6mm Derzsiz Laminat Parke, tercih edebileceğiniz diğer seçenekleriniz arasında yer almaktadır.

Smartclick Laminat Parke’ nin teknik özellikleri detaylı olarak ağağıda verilmiştir. Satın alacağınız Laminat Parkenin kullanım yeri ve şekline göre, mutlaka aşağıda belirtilen laminat parke özelliklerinden uygun olanlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Satın alacağınız ürününüzün uzun ömürlü olması ve sizi, yaşam alanınızda kısıtlamaması için parke  uzmanımızdan destek alabilirsiniz.

 

Smartclick Laminat Parke

Teknik Özellikleri

Technical Specifications

 

Garanti  Ev /Quarantee House

15 YIL/YEAR

Garanti  İş /Quarantee Work

5 YIL/YEAR

Kalınlık (mm) /Thickness    EN 13329

6 mm

Boyutlar /Dimensions

193 mm * 1203,5 mm

Sınıf -Direnç /Classes Resistance

31. Sınıf – AC3

Yüzey Desen /Surface Pattern

Timberland

Kenar Derz /Edge Joint

-

Kilit Sistemi /Lock System

2G

Paket Adedi /Packet Piece

12 Adet/Piece

Paket m2 /Packet m2

2,7873 m2

Paket Ağırlığı /Packet Weight

14 kg +-

Palet Adet / Pallet Piece

52 Piece

Palet m2’si

144,939 m2

 

 

GENEL ÖZELLİKLERİ

Laminat parke üretiminde kullanılan kağıt katmanların emprenyesi en son teknolojik donanımlı makinalarda yapılmaktadır. Emprenye işlemi esnasında aşınma, çizilme, UV ışınlarına dayanım, parlaklık, rutubet dayanımı kazandıracak kimyasallar kağıt tabakalarına yüklenirler.

 

Terraclik Laminat Parkenin Üstünlükleri

  • Takılıp sökülme sistemi sayesinde parke panelleri yeniden kullanılabilir.
  • Showroomlar, mağazalar, vitrinler ve fuar alanlarında kısa sürede uygulanır ve dekorasyon değişikliğine imkan verir.
  • laminat parkenin dört kenarı da emprenye edildiği için neme dayanıklıdır.
  • Hızlı ve kolay montaj özelliğiyle zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.
  • Tutkalsız montaj sistemi yüzeylerin lekesiz, temiz kalmasını sağlar.
  • Laminat parkenin mükemmel kilitlenme teknolojisi, zamanla açma yapmayan sorunsuz zemin sunar.

Laminat parke üretiminde orman bakım ve aralama çalışmalarında elde edilen ikincil kısımlar ve plantasyon şeklinde yetiştirilen ağaçlar kullanıldığı için doğal ormanlara zarar verilmez. Bu özelliğiyle laminat parke çevre dostu bir üründür. Laminat parke 4 ana katmandan oluşur.

 

1) Overlay tabakası laminat parkenin kullanım yerinde karşılaşacağı mekanik tesirlere karşı zırh görevi yapan şeffaf film tabakasıdır.

2) Dekoratif kağıt tabakası ise yüzeyinde değişik ağaç desenleri baskılı, laminat parke ürününe doğal ahşap hissini veren tabakadır.

3) Taşıyıcı levha, HDF ( Yüksek yoğunlukta lif levha )

4) Balans tabakası, HDF levhasının formunu dengeleyen ve aynı zamanda zeminden gelen nem ve rutubet tesirine karşı ürünü koruyan kağıt tabakasıdır.

 

SATIN ALMA NOTU

Online mağazamızdaki  beğendiğiniz Artfloor Laminat Parke modellerini, üye olmadan veya üye olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz takdirde  0532 785 00 76 nolu hattımızdan müşteri temsilcilerimizle de iletişime geçerek  satın almalarınızı yapabilirsiniz.

www.onlineparke.com

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?