Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 3 Ürün

ÜRÜNÜ SATIN ALMAK İÇİN  0532 785 00 76  NOLU MÜŞTERİ DESTEK HATTIMIZA ULAŞABİLİRİSİNİZ.

Parke altı şilte zemin döşemelerinin altına döşenerek, zemin ile döşeme arasındaki boşlukları dolduran ve parkeyi korumaya yarayan yalıtım malzemesidir. Ses ve ısı yalıtımı sağladığı gibi, parkeninde zemindeki rutubetten etkilenmesini önler. Zemindeki boşlukları doldurarak daha düzgün bir montaj yapılmasını sağlar.

Parke altı şilte modellerini ihtiyacınız olan kalınlıklarda mağazamızdan temin edebilirsiniz. Laminat parke montajı yapılacak zeminin durumuna göre şilte veya kapron kullanımına karar vermeniz gerekecektir. Özellikle düz zeminler ve masif parke üzerinede şilte kullanımı tercih edilmelidir.

Şilte kaprona kıyasla daha çok hava geçiren bir malzemedir. Masif parke üzerine laminat parke uygulamalarında, şilte yerine kapron seçilmesi altta kalan masif parkenin kabarmasına sebep olabilecektir.

Dilerseniz mağazamızdan satın alacabileceğiniz ürünler için, satış öncesi destek ve satış sonrası montaj uygulama hizmetimiz ile danışmanlık hizmetlerimiz yanınızda olacaktır.   Satın alacağınız ürününüzün uzun ömürlü olması ve sizi, yaşam alanınızda kısıtlamaması için parke  uzmanımızdan destek alabilirsiniz.

 

SATIN ALMA NOTU

Online mağazamızdaki  beğendiğiniz Floorpan Laminat Parke modellerini, üye olarak  veya üye olmadan satın alabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz takdirde  0532 785 00 76 nolu hattımızdan müşteri temsilcilerimizle de iletişime geçerek  satın almalarınızı yapabilirsiniz.

www.onlineparke.com

 

Laminat Parke Altı Şilte Fiyatları, Parke Altı Şilte Fiyatı, Toptan Şilte Fiyatları, Toptan Şilte Firması Şilte Fiyatları, Ladix Şilte, Ladix Parke Altı Şilte 1 mm, 2 mm Şilte, 3 mm Parke Altı Şiltesi, Şilte Parke, Şilte Polietilen, Şilte Nerede Satılır, kapron mu şilte mi, İstanbul Toptan Parke Altı Şilte, Parke Altı İzolasyon, Parke İzolasyon Malzemeleri, Kubbe Köşe Aparatı, Bitiş Aparatı, Süpürgelik Köşe Aparatı, 2 mm Alüminyum Gri Şilte, 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.